Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 9 komentarzy

Dzien jak codzien

MarianStefan - Mieszkam w DPS dla Kombatantow w Zielonej Gorze

Wyprowadzka 4

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejny pobyt w szpitalu.

   Od chyba marca mam założony cewnik, bo miałem wstrzymanie moczu. Lekarz kazał pić mi dużo wody. Przynajmniej dwa litry. Ale jak tu przyjmować płyny gdy zaczyna się dusić. Bo człowiek składa się z tysięcy mięśni. A gdy są osłabione to zaczynają się prawdziwe kłopoty.
   Któryś raz z rzędu zacząłem się krztusić. Byli przy mnie opiekun i pielęgniarka. Na domiar złego wstrzymał mi się mocz. Wezwano pogotowie. Pani doktor mnie obsłuchała i stwierdziła, że mam chyba zapalenie płuc. Zostało wezwane następne pogotowie. Drugi lekarz potwierdził przypuszczenia lekarki. Zawieziono mnie na SOR. Tam przebywałem dwadzieścia cztery godziny. Badano mnie. Między innymi mocz. Miano mi go pobrać z worka cewnika. Ale worek był ciągle pusty. Dostawałem coraz więcej kroplówek, żebym sikał. Mało mnie nie rozsadziło. A kroplówek dostawałem coraz więcej. Nikt nie rozumiał tego o czym mówiłem. W końcu zrezgnowany zakończyłem walkę. Byłem pewien, że skończę w paszczy Obcego. Z rozerwanymi wnętrznościami. Na szczęście przyszła moja siostra. Ona minie jeszcze rozumie. W końcu jej wytłumaczyłem o co mi chodzi, a ona lekarzom. Eureka! Udało mi się zachować w całości zarówno wnętrzności jak i to co miałem na zewnątrz. Moje zapalenie płuc nie było takie oczywiste. Wieczorem zostałem zawieziony na oddział płucny i tam dopiero stwierdziłem dlaczego mi się nie chce żyć. Cdn...
 

Spisał: Zenon Mantura 

578

585

KOMENTARZE

 • Witam w Nowym Roku!
  Dobrze widzieć Pański wpis, nawet tak niepocieszający! Tym bardziej, że spisany przez Pańskiego oddanego przyjaciela, Pana Zenona.
  Życzę Wam obu dużo wytrwałości, cierpliwości i pogody ducha i oczywiście poprawy zdrowia. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Ani.
  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
 • @Lotna 19:49:15
  Zdrowia Dla Wszystkich .Szczęść Wam Boże .
 • PRAWDZIWE ZDROWIE..
  ... ale czy Pan sie posłucha ? Czy woli umrzeć ?
  Jest ujawniny MMS1, MMS2, a jest i MMS3 i zdrwoie jest dostępne.
  Opcja ZEROWA to przestać pić w czasie jedzenia, popijać jedzenie, wypijać po jedzeniu. Potem tylko pokarm stały bez szatańskiego wynalazku zup, rosołków. Co najmniej rozdzielić białko i skrobię. Uwolnione olbrzymie ilości energii organizm przeznaczy do regeneracji, aha i absolutnie ale to absolutnie nie jeść niczego po 15 stej tak tak to jest TAJEMNICA ŻYCIA :) A NAJLEPIEJ PRAWIDLOWO ŁĄCZYC POKARMY.
  Pisze o rzeczach i sprawach PEWNYCH aż do sedna sprawdzowych wielokrotnie. A mms1 czy mms2 kosztują prawie nic :)
  A o tu gość omawia dlaczego i jak to sie dzieje, że cos tam cos sie wszystkim zdarza :)

  https://www.youtube.com/watch?v=D3j75zBBdSE

  Wszystko inne od diabła pochodzi :)
 • andrzejw A ta piękna prze o tym samym mówi...
  http://zbawienie.com/Awesome_God.htm

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031